Скільки триває додатковий час у баскетболі?

0 Comments 22:29

Якщо наприкінці матчу обидві команди набирають однакову кількість очок, призначається овертайм. 5 хвилин додатковий час. Якщо після закінчення цього часу рахунок, як і раніше, рівний, призначається другий овертайм і т. д. У баскетболі не буває нульового рахунку.

Зазвичай це два додаткові тайми по 15 хвилин без перерви, після закінчення першого тайму команди змінюються місцями (ворітами). Додатково також, як і в основне, додається доданий час. Під час додаткового часу може застосовуватися правило Золотого чи Срібного гола.

Тривалість матчу складає від 40 до 48 хвилин. Якщо за підсумками цього часу команди набирають однакову кількість очок, суддя дає додатковий час. Овертайм у баскетбол триває 5 хвилин незалежно від формату гри. При цьому враховують рахунок на кінець періоду, а не вирішальний кидок м'яча до кошика.

Овертайм: що це таке, правила та тривалість у НБА Овертаймом називається додатковий період, який призначається у тому випадку, якщо основне час матчу не виявило переможця Якщо перший овертайм (скорочено ВІД) в баскетбол завершується внічию, призначається другою.