Скільки забив м'ячів Мессі за ПСЖ?

0 Comments 21:38

Нападник «Барселони» Мессі забив гол у матчі 17-го туру іспанської приклади проти "Вальядоліда" (2:0, другий тайм). Таким чином, Мессі забив 91гол у 2012 році та 26-й гол у 17 матчах чемпіонату Іспанії цього сезону.

35-річний аргентинець зробив дубль і віддав 2 результативні паси у матчі 5-го туру групового етапу ЛЧ «ПСЖ» – «Маккабі» Хайфа (7:2). Тепер на рахунку Мессі 129 голів у Лізі чемпіонів – він посідає друге місце в історії за цим показником. Роналду як і раніше лідирує, забивши 140 м'ячів.

За кількістю забитих м'ячів у міжнародних матчах Мессі на даний момент поступається тепер лише форварду збірної Португалії Кріштіану Роналду (117) та екс-нападнику збірної Ірану Алі Даєї (109). У 2022 року Мессі забив 10 м'ячів у складі своєї національної команди.