fbpx

+38(050)328-90-02; +38(050)410-69-12

HYACORP FACE II VOLUMA

HYAcorp Face — для відновлення об’єму і контуру обличчя.

Доступно тільки спеціалістам
Дізнатись ціну
Опис

HYAcorp Face II Voluma - це абсорбіруемий імплантат шкіри з високим ступенем чистоти. Це медичний пристрій, призначене тільки для одноразового використання, і проводиться з гіалуронової кислоти нетваринного походження. HYAcorp Face II Voluma - це стерильний, апірогенний, В'язкопружні, біологічно сумісний (неіммунізірующій, нечутливий, нетоксичний) імплантат гелю, який не розчиняється у воді і отриманий з гіалуронової кислоти, отриманої ферментацією. Гіалуронова кислота являє собою природний полісахарид в дермальної матриці шкіри людини. Гіалуронова кислота в тканинах всіх вищих організмів хімічно, фізично і біологічно ідентична. HYAcorp Face II Voluma - прозорий в'язкий гель, що поставляється в 2-мл шприці з портом замку Luer.

склад

1 мл HYAcorp Face II Voluma містить:

Гіалуронова кислота 2,0 мг

Гіалуронова кислота, зшита 24,0 мг

Хлорид натрію 6,9 мг Вода для ін'єкцій 1,0 мл

 

HYAcorp Face II Voluma показаний для відновлення об'єму і контуру обличчя: замінює втрачену гіалуронову кислоту на шкірі, використовується для заміщення об'єму (заповнення складок), глибоких складок, носо-губних складок, щоки, міжбрівних складок.

Не вводьте HYAcorp Face II Voluma в періорбітальна область (повіку, гусячі лапки, кола під очима). Тривалість ефекту наповнення може варіюватися і залежить від глибини і області уприскування. Результати, які можуть бути досягнуті, залежать від типу шкіри і від запитаних змін.

Виробник Вioscience Gmbh Walsmühler Straße 18

19073 Dümmer Німеччина

www.bio-science.org

Пов’язані товари

Виробники

Контактна інформація

  • Адреса : 03039, г.Київ, проспект Голосіївський, 30-В (ст.метро "Димііївска")
  • Email : info@mirmed.com.ua
  • моб : +38 (050) 410-69-12
  • моб : +38 (050) 328-90-02