fbpx

+38(050)328-90-02; +38(050)410-69-12

ЛИМФОПРЕСС (ПРЕССОТЕРАПИЯ)

Лімфопресс (пресотерапія) - це вплив стисненим повітрям, що подається через спеціальні манжети

Ціна1 800,00 €
Знижка
Сума ПДВ
Ціна / кг:
Mini V2
Optimal-with-Pants-new-624x341[1]
Опис
Лімфопресс (пресотерапія) - це вплив стисненим повітрям, що подається через спеціальні манжети. Залежно від області впливу застосовуються: для ніг - спеціальні довгі чоботи, для живота і стегон - широкий пояс, для рук - довгі рукавички. Еластичні манжети, підключені до приладу, надають механічний вплив на шкіру і м'язи тіла, глибокі венозні і лімфатичні судини чергуванням підвищеного і зниженого тиску повітря.
Для чого ж потрібна ця процедура, що таке лімфа і яке значення вона має для нашого організму?
 
Лімфа (від лат. Lympha «чиста вода», «волога») - компонент внутрішнього середовища організму людини, різновид сполучної тканини, що представляє собою прозору рідину.
 
Функція лімфи - повернення білків, води, солей, токсинів і метаболітів з тканин в кров. В організмі людини міститься 2-4 літра лімфи. Лімфатична система бере участь у створенні імунітету, в захисті від хвороботворних мікробів і вірусів. По лімфатичних судинах при зневодненні і загальному зниженні захисних сил імунітету можливе поширення паразитів: найпростіших, бактерій, вірусів, грибків та ін., Що називають лімфогенним шляхом поширення інфекції, інвазії або метастазування.
 
Таким чином, Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його.
 
А ще Лімфа - це сама «ледача» рідина в нашому організмі. Лімфатична система працює в одному напрямку. Вся лімфа відтікає знизу-вгору. Набряки на ногах, руках, очах, на попереку, суглобах - це все лімфа.
 
Рухатися кров по артеріях змушує м'язовий судинний орган - серце, а рух крові по венах забезпечується м'язово-клапанним будовою вен. Так функціонують великий і малий кола кровообігу.
 
А ось лімфатичне русло не має подібного «приводу». Рух лімфи повільне і забезпечується за допомогою м'язів. Головна м'яз для приводу в рух лімфи - діафрагма. Це свого роду «серце» лімфосістеми. При фізичних навантаженнях і глибокому диханні «животом» амплітуда руху діафрагми збільшується, і циркуляція лімфи посилюється, тобто її застій усувається. При ожирінні, відсутності фізичних навантажень, а також з віком м'язи слабшають, що приводить до застою лімфи в організмі. У міжклітинних просторах накопичуються продукти життєдіяльності клітин (фрагменти розпалися ліпідів, білків, шлаки і т. Д.), Які навіть поступово проростають волокнами сполучної тканини (медики називають цей процес фіброзом). І клітини ці починають попросту гнити.
 
Лімфопресс (Пресотерапія), виводячи з організму надлишки рідини і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує і венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах. Лімфопресс (Пресотерапія) дозволяє позбутися від набряків різного походження, значно зменшити обсяги тіла, ефективно боротися з целюлітом і ожирінням, і усувати в'ялість шкіри, роблячи її пружною і гладенькою.
 
З медичної точки зору, лімфопресс (пресотерапія) надає спазмолітичний і судинорозширювальний ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкого м'язового напруги, і профілактиці варикозного розширення вен, знімаючи тяжкість в ногах і тонізуючи стінки судин. Лімфопресс (пресотерапія) активно бореться з посттравматичними і післяопераційними набряками.
 
Основні показання:
знижений імунітет
Порушений обмін речовин
Цукровий діабет
Для зниження ваги (поліпшуються обмінні процеси)
Відновлювальний період після хірургічних операцій
Лімфатичні набряки після видалення молочної залози;
При посттравматичних і лімфатичних набряках
Як реабілітації після операції ліпосакції (відсмоктування жиру)
При рубцях і явищах целюліту (сприяє їх розсмоктуванню)
Хронічна венозна недостатність.
При початкових стадіях варикозного розширення вен і для його профілактики
При порушенні рухів і чутливості в нижніх кінцівках після перенесеного інсульту
При обмінно-дистрофічних змінах в суглобах (поліпшуються обмінні процеси, призупиняється руйнування хрящової тканини суглоба)
При лімфостаз різної етіології
При ревматоїдному артриті
 
Комплектація: апарат і штани
 
Додаткова комплектація: жакет, полужакет.
 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель Lympha Press Mini® V2, модель 201-E2
послідовний цикл
Діапазон тиску 20-80 мм рт.ст.
Вага 5,3 кг
Розмір 19 см х 37,5 см x 31,5 см
Електричний 230 В, 50 Гц
Виробництво: Ізраїль.
Пов’язані товари

Виробники

Контактна інформація

  • Адреса : 03039, г.Київ, проспект Голосіївський, 30-В (ст.метро "Димііївска")
  • Email : info@mirmed.com.ua
  • моб : +38 (050) 410-69-12
  • моб : +38 (050) 328-90-02