fbpx

+38(050)328-90-02; +38(050)410-69-12

Навчання

Школа косметологов!

There is no translation available.Обучение проводит Лаврентьева Екатерина - врач дерматолог, тренер инъекционных методик компании HYAcorp, тренер по тредлифтингу компании V Lift Pro, почетный член МАЭКМ!

Программа обучения. Тема: Тредлифтинг

There is no translation available.Длительность обучения: 2 дня, с 10.30 до 18.00.Группа: до 6 человек Категория слушателей: слушатели с медицинским и фармацевтическим образованием Цель: освоение теоретических знаний и отработка методик тредлифтинга? Форма обучения: очная Выдаваемые документы: сертификат

«Інновації у використанні PDO ниток».

Вперше в Україні компанія VLiftPRO проведе наукову конференцію «Інновації у використанні PDOнітей». В ході конференції ви зможете познайомиться з історією походження і розвитку PDO ниток, що такоеPDO нитки і як це працює. З'ясувати, як правильно вибрати PDO нитки, основні показання для застосування (використання) PDO ниток, а також основні схеми постановки і авторські методики. Розібрати ключові моменти успішного використання. В ході відео огляду розгляньте складні випадки, дізнаєтеся всі хитрощі і нюанси. Станете учасником живих демонстрацій на моделях постановки PDO ниток. Спікер конференції - доктор зі світовим ім'ям ВісентаЛлорка (VicentaLlorca).

Майстер класи пластичного хірурга світового рівня - доктора П'єро Крабай.

Шановний клієнт!В рамках щорічної ХVII Міжнародної виставки індустрії красиПройдуть майстер класи пластичного хірурга світового рівня з 20-літньому стажем, наукового експерта, на рахунку якого понад 400 успішних естетичних операцій гостя з Італії - доктора П'єро Крабай.

15.05.18 Семінар - практикум. Одеса.

Контурна пластика і біоревіталізація препаратами Hyacorp (Німеччина) .NEW! Філер 10 мл! Плацентарна терапія Curasen і Laenek в косметології.
Сторінка 1 із 3

Контактна інформація

  • Адреса : 03039, г.Київ, проспект Голосіївський, 30-В (ст.метро "Димііївска")
  • Email : info@mirmed.com.ua
  • моб : +38 (050) 410-69-12
  • моб : +38 (050) 328-90-02